Ubytování v okolí hradu Grabštejn a Jizerských horách

Hrad Grabštejn leží na severozápad od města Liberec a kousek od Hrádku nad Nisou v zajímavé turistické oblasti Jizerské hory. V Jizerských horách máte k dispozici opravdu rozsáhlý výběr ubytování. Od skromného a levného ubytování v Jizerských horách až po špičkově vybavené hotely, penziony, chaty a chalupy pro náročnější klienty. Moderní ubytovací zařízení v Jizerských horách nabízí nejen dobře vybavené pokoje, ale i možnost saunování, plavání v bazénu, wellness pobyty a různé sportovní aktivity. Jizerské hory jsou ideální místo pro Vaši dovolenou či víkendový pobyt s rodinou a přáteli.

 

Tipy na ubytování v Jizerských horách

Chalupa T ara -  Albrechtice

Chalupa Tara v Albrechticích v Jizerských horách Vám poskytne rodinné ubytování na hezkém místě s výhledem na Tanvaldský Špičák. Velká zahrada, parkování u objektu a velmi zdařile zařízené apartmány.

Apartmány Skibike - Albrechtice

Vřele doporučujeme ubytování v apartmánech od lyžařského areálu a rozhledny Tanvaldský Špičák. Prostorné pokoje s vlastní kuchyňkou, velká zahrada s dětským hřištěm, ohniště a posezením.

hotel perla jizery josefu dulHotel Perla Jizery - Josefův Důl

Hotel Perla Jizery naleznete na okraji turistické obce Josefů důl. Velmi pěkné ubytování, restaurace a školící místnost a navíc exklusivní saunovací altán přímo u říčky, kde se můžete schladit.

Penzion Solaris - Janov nad Nisou

Penzion Solaris leží na okraji Janova nad Nisou a je ideálním místem pro rodiny s dětmi. Velké a prostorné apartmány a velká společenská místnost.

Apartmány Doma - Janov nad Nisou

Rodinné ubytování ve zrekonstruovaném objektu v Janově nad Nisou v Jizerských horách. Rodinné prostředí, lyžařský areál 800 m. 

Kompletní nabídku ubytování v Jizerských horách naleznete na turisticko informačním portálu o Jizerských horách a Liberecku. Tipy na výlet, turistické zajímavosti, kam za sportem, na lyže, na běžky či na tůru...

Fotogalerie

O zapomenutých hradních zříceninách si můžete přečíst v outdoorovém magazínu, stejně tak se v něm však dočtete i o slavných hradech s bohatou historií.